12 fantastycznych wskazówek dotyczących przygotowania domu na imprezę

z kilkoma dniami przed końcem roku, większość z nas będzie planować w ostatniej chwili. Czego? Jak zorganizować imprezę w domu, głupi.
Oznacza to, że od menu planowania do dekoracji imprezy domowej – wszystko musi być wymeldowane i ze wspaniałymi szczegółami. Istnieją gry imprezowe dla dzieci, które można przyjrzeć o tak samo znaczące, jak zabawne gry dla dorosłych na imprezie domowej.

Źródło: Mirror.co.ukgetting Przestraszone?
Dlaczego wszystko, co musisz zrobić, to przeczytać te bardzo łatwe wskazówki dotyczące przygotowania domu na imprezę.
Zacznijmy.

Źródło: Mirror.co.uk1. myślę, że jesteś gościem
I najbardziej ci to pomoże. Szczerze mówiąc! Ponieważ kiedy umieścisz się w butach swoich gości, będziesz mógł lepiej analizować rzeczy. Zrób rundę domu z okiem gościa. Pomoże ci uzyskać nowe spojrzenie na swój dom – niedoskonałości raczej (których zwykle unikamy w codziennych obowiązkach).
Mówiąc o właściwej perspektywie – posprzątaj pajęczyny w zakątkach (też ukryte), brud na podłodze, książki w stojaku książki, buty w stojaku na buty. Oczyść lodówkę i wyczyść blaty. Sprawdź łazienki i toalety. Zapach toalety i łazienki to dobry pomysł. Wyczyść prywatne przestrzenie również brud.

2. Oceń rzeczy
Cokolwiek należy Reprezentacja Belgii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka zrobić, należy najpierw wymienić. Zrób listę pokoi i AC Milan Koszulka miejsc w domu, które wymagają uwagi – od wyczerpania po ubieranie się. Umieść swoją „strategię”.
Hej, nie zapomnij o obszarach wejściowych i miejscach garderoby. Zaniedbane obszary wymagają również dekoracji imprez domowych.

3. Zacznij od ważnych pokoi
Rozpocznij sprzątanie domu i dekoracje od wejścia do domu… ​​a następnie przejdź do miejsc, które będą najczęściej odwiedzane przez gości. Sensowne jest studiowanie przewodników czyszczących w zakresie salonów, łazienek, sypialni, nawet drzwi i okien. Pamiętaj, że nie możesz ograniczyć swoich gości do salonu tylko wtedy, gdy jest to impreza domowa.
Wyczyść szklankę drzwi wejściowych. Musisz nadać swojemu punktowi wejścia świeżo i gościnny wygląd i wygląd.

Pomoże to nie tylko zorganizować przechowywanie, ale także pomoże ci zidentyfikować „otwartą” niewykorzystaną przestrzeń, o której nigdy wcześniej nie uważałeś.
Czy to nie brzmi jak niesamowity sposób na zablokowanie domu?
5. Biorąc skróty, które działają
Jeśli na imprezę na koniec nie ma dzieci, to dobra wiadomość! Nie musisz się martwić o czyszczenie rodzinnych sypialni.
Ponadto, jeśli kod partii jest nieformalny, uczyń swoje potrawy i przepisy nieformalne. Znajdź sposoby na zaoszczędzenie czasu na bycie z gośćmi, a nie bycie gospodarzem, który ma wszystko na miejscu, ale nie ma czasu.
Źródło: Mirror.co.uk6. Zajmuj się w niewielkich sytuacjach dotyczących czyszczenia
Plamy to nr 1 efekty uboczne imprezy domowej. Zachowaj przydatne zapasy produktów do usuwania plamy. Wykonaj dwukrotnie sprawdzanie listy usuwania plam. Ale nie stresuj siebie, albo duch partii będzie tłumiony. Przygotowanie się na niechlujne sytuacje pokazuje twoją zdolność jako gospodarza do radzenia sobie z przypadkowymi poślizgami i plamami w najlepszy możliwy sposób.
7. Rekrutowanie pomocników
Uzyskaj pomoc od rodziny, kumpli lub sąsiadów w przygotowaniu rzeczy. W tym celu musisz szukać pomocy członków swojej rodziny i kumpli w dwóch rzeczach – A/ Cleaning B/ Mobilizing Forces w domu. Pomoc w sprzątaniu profesjonalnym może być dobrym wyborem dla większości osób, które są prasowane w czasie (lub są leniwi w wykonywaniu prac domowych). Gdy tylko naprawisz datę i godzinę imprezie domowej, zacznij wyznaczać profesjonalnych pomocników. Trudno jest uzyskać dobrą profesjonalną pomoc w krótkim czasie, szczególnie w sezonie imprezowym.
[SC: MediaD]
8. Dodaj swoje akcenty wykończeniowe
Hmmm! Sortowanie bałaganu i pozbycie się brudu nie jest wszystkim. Aby organizować przytulną imprezę domową, musisz uczynić przestrzeń wygodniejszą i zachęcającą. Dodanie małych estetycznych ozdoby, takich jak aranżacje kwiatowe, zdjęcia, świece lub kadzidło, znacznie idzie w celu zwiększenia atrakcyjności i ciepła twojego domu i jest jedną z najpopularniejszych wskazówek dotyczących przygotowania domu na imprezę. Wiesz, że stymulowanie zmysłów gości, szczególnie w sylwestra to dobra rzecz. Po wyczyszczeniu i deklutle przestrzeni przejdź przez swój dom, aby zobaczyć, w jaki sposób twoi goście (najważniejsze) dostrzegają piękno i atmosferę twojego domu.
Źródło: Mirror.co.uk9. Kosze do prania
Najlepszym rozwiązaniem jest rozmowa o organizowaniu narzędzi i kosze do prania. Miej osobne kosze do prania dla każdego członka rodziny. I poproś każdego członka rodziny o upuszczenie odzieży w odpowiednim koszu na pranie.
10. Polskie przestrzenie imprezowe
Gdy zbliża się dzień imprezowy, poleruj przestrzenie, w których goście prawdopodobnie spędzą większość czasu (nie zapomnij o toalecie, ponieważ jest to również często odwiedzany obszar).
11. Dodaj element rozrywki
Utrzymanie dzieci na imprezie noworocznej nie jest małym zadaniem. To wyzwanie. Zrelaksować się. Opcje są wiele – od aranżowania łatwej imprezowej żywności (chipsy, colas, makaron, czekoladki, toffi) po organizację gier FC Tokyo Koszulka imprezowych dla dziecinull