8 Znakomite techniki urody zabrania najlepszych selfie

, rozumiemy dokładnie, jak bardzo lubisz w nich swoje telefony, a także kamery, a także te selfie, OMG, zalałeś każdą możliwą stronę sieci społecznościowej z ich. dobra robota! Teraz nadszedł czas, aby mieć więcej zabawy, ponieważ dajemy Ci techniki kosmetyczne dotyczące najlepszego selfie. Zanim dowiesz się więcej o tych technikach kosmetycznych, aby zabrać swoje najlepsze selfie, zaczęlibyśmy od stwierdzenia zabawy. Dlaczego to jest? Kiedy jesteś w optymistycznym nastroju, na pewno wyciągniesz to, co najlepsze, najmłodsze, a także najskuteczniejsze ze wszystkich nastrojów, a także pozy, które pomagają ulepszyć poniższe techniki urody w celu zdobycia najlepszego selfie, więc zacznij teraz.
[Przeczytaj także: Oto sztuczki, jak dobrze wyglądać w stylowych kucykach]

Źródło: es-us.deportes.yahoo.com1. Selfie nie należy traktować również poważnie
To prawda, piękno należy przyjmować poważne, selfie, nie ma mowy! Selfie są dla zabawnych korzyści, a także utrzymywania, dlatego właśnie zaczęliśmy od logiki „Mieliśmy trochę zabawy” w ramach porad dotyczących kosmetyków, technik kosmetycznych, a także dokładnie tego, jak zrobić wspaniałe selfie. Selfie są dla zabawy, więc nie rób to tak samo poważnie. Nie jesteś w poważnej modzie sesji zdjęciowej, w której musisz wyglądać na ponure i poważnie, aby uzyskać odpowiednią.
Źródło: Rapidspiel.com2. Czy masz właściwe źródło światła?
Światła odgrywają ważną funkcję, bez której twoje urocze selfie nie Reprezentacja Walii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka będą doskonałymi selfie, które chcesz mieć. Teraz źródło światła nie oznacza, że sesja halogenowa duże gorące lampy, ponieważ ich wokół nie zawsze jest możliwe. To, co możesz zrobić, to światła na ulicach, być może świece (kilka z nich dla uroczego surrealistycznego nastroju) lub naturalne światło słońca. Nigdy nie rób selfie przeciwko źródle światła, zsynchronizuj się, a także w tym samym kierunku źródła światła.
Źródło: torebki.com3. Lekko przechylić aparat
Bardzo ważne jest, aby te sztuczki urody zostały zrozumieni podczas robienia idealnego selfie. Twój aparat musi być pod cudownym kątem, więc nie włącz nikomu w pionowo zakwestionowanej lub krótszej niż na Southampton FC Koszulka zdjęciach. Spowodowałoby to użycie niewłaściwego kąta, a także nie wyglądałbyś jak diva. Podwójne podbródki pojawiają się, gdy robisz selfie z niższego kąta! Chcesz tego?

Źródło: coldaxis.blogspot.com4. mądry makijaż
Teraz do najlepszej części robienia selfie- trendy makijażu! Mówiąc o trendach makijażu, selfie w sieci społecznościowej pokazują nam kobiety z dużą ilością bronzera, najważniejsze atrakcje, cień do powiek, a także konturowanie, przed którymi ostrzegają profesjonaliści! Subtelne jest w porządku, a także wiele nie! Jeśli musisz konturować skórę, upewnij się, że dokładnie to samo jest dobrze zmieszane ze skórą, aby uzyskać najlepsze wyniki, które można pokazać w selfie.
[Przeczytaj także: 6 najlepszych wskazówek Watford FC Koszulka dotyczących makijażu selfie]

Źródło: razWed.com5. Użyj podkładu
Startery są ważne jako baza, ponieważ działa dobrze na każdym odcieniu skóry, a także wygładza strukturę skóry. Oznaczałoby to, że nie wymagasz tych wspaniałych filtrów, aby wyrównać strukturę skóry na twarzy. Startery mogą znajdować się w kremowej lub proszkowej podstawie, których można użyć.
Źródło: Okchicas.com6. Nie pamiętaj o swoim fundamencie
Po raz kolejny najlepsze wskazówki dotyczące piękna, o których mówimy tutaj, to wykorzystanie proszku, kremowego lub płynnego podkładu zgodnie z opcją, a także typem skóry. Podstawy powinny być jednym tonem lub najbliżej typu skóry, a także koloru, ponieważ wykazywałby światło. To sprawia, że rozproszony wygląd skóry, a także zdrowy, a nawet blask. Zapobiegaj, jak i większa część podkładu, bo inaczej skóra wyglądałaby zarówno ciocznie, jak i biały! Użyj półprzezroczystego proszku, jeśli masz tłustą skórę, która pomaga matowym odcieniu skóry!

Źródło: Marieclaire.com [SC: MediaD]
7. Czy używam różu?
TAK! Mleczny róż na lekkie tony, brzoskwinia na umiarkowane odcienie skóry, a także rutynowe różowe różowe dla ciemniejszych odcieni skóry.