12 Najlepsze pomysły na strój Kerala dla Onam

Onam, jeden z głównych festiwali Kerali, zdjęła nasz kalendarz i czas na przygotowanie standardowego zużycia, aby postawić najlepszą stopę do przodu. W kraju, który szczyci się niezliczonymi zespołami o odważnych kolorach i wzorach, standardowy strój Kerali wystaje ze względu na zaniżoną, ograniczoną elegancję. Mają specjalną estetykę, gdy dotyczy tkanin etnicznych. Standardowe stroje Kerala są minimalistyczne z jednym projektem granicznym w złoto. Ostatnio rzemieślnicy zaczęli splatać współczesne motywy z Jacquards.

Jeśli chodzi o ubieranie się na festiwal, popularnymi wyborami są Materiały Kasavu i zespoły Dawani. Możesz wybrać te lekkie Reprezentacja Kamerunu w piłce nożnej mężczyzn Koszulka jedwabne materiały, aby uzyskać wyrzucany wygląd przez cały tydzień dni ubierania się.

Przewijaj naprzód, aby sprawdzić naszą edycję najlepszych wyróżniających się pomysłów na strojach Kerala dla ONAM, na które możesz bankować.
12 różnych i eleganckich zespołów dla Onam:
Śmiało, aby zainspirować się tymi świeżymi sposobami stylizacji zespołów to onam:
1. Biała suknia Kasavu:
Suknia Kasavu w całej białej, jest zawsze dobrym pomysłem-szczególnie jeśli ta czysta biel jest renderowana w luksusowej złotej granicy. Dodaj o wiele więcej dotknięcia kobiecości w postaci złotych akcesoriów, aby nadać wygląd.

Źródło: Etsy.com2. Kasavu Cotton Handloom Maxi Spódnica:
Bawełniana spódnica handloom już brzmi wygodnie-szczególnie w połączeniu z pasującą bluzką lub Piłkarski Cup 22-24 Koszulka kurty i lekkimi akcesoriami. Biorąc pod uwagę, że materiał jest wystarczająco stłumiony, rzuć żywy wybór obuwia, a możesz po prostu wtopić się w uroczystości.
Źródło: ajio.com3. Jedwabna bluzka Kasavu i pasująca spódnica:
Kiedy twoja bluzka i spódnica to ten kolor, możesz sparować ją z wszystkim i być w centrum uwagi. Dzięki temu nie musisz oszczędzać na biżuteriach, aby Twój zespół był punktem centralnym. Może samodzielnie oddać sprawiedliwość.

Źródło: Talkingthreads.in4. Kasavu Anarkali z granicą Zari:
Onam jest tutaj, skorzystaj z Kasavu Anarkali. Są klasycznym meczem na tę specjalną okazję. Możesz zwracać uwagę, gdziekolwiek zdecydujesz się na taki kawałek.
Źródło: Photogallery.indiatimes.com5. Kasavu Kurta w kolorze białym i złotym:
Białe i złoto wykluczają się wzajemnie. A Kasavu Kurta tym samym tonem jest zawsze dobrym pomysłem. Błagają się o dopasowanie do niektórych ciężkich standardowych akcesoriów.

Źródło: ajio.com6. Złoty i biały jedwabny lehenga:
Stylowanie białej i złotej Lehenga nie jest wyzwaniem. A łączenie ich z jedwabną bluzką sprawia, że ​​niemożliwe jest błąd. Również taki subtelny kawałek jest tylko wymówką, aby trafić akcesoriami.
Źródło: fashionalistick.tumblr.com7. Inspirowana Onam sukienka midi:
Zespoły inspirowane Kasavu są popularne na festiwalu Onam. A sukienka MIDI w podobnych odciskach jest świetnym dopasowaniem na tę okazję. Ogólnie ten standardowy wygląd jest czymś, z czego możesz być zadowolony.

Źródło: Facebook.com/kalasingapore11. Indo-fusion onam inspirował Kurta:
Standardowy kawałek Kurta z współczesnymi kropkowanymi projektami złotej wolki stanowi olśniewającą kombinację Onam. Noś ten piękny i specjalny haftowany kawałek, aby zrobić wejście do kradzieży.
Źródło: Facebook.com/pranaahbypoornima12. Kasavu A-line Kurta z zimnymi ramionami:
Ta rewelacyjna linia A Kurta sprawi, że będziesz wyglądać elegancko podczas uroczystości. Ten kawałek jest eleganckim wyborem do noszenia dla funkcji rodzinnej. Połącz go z parą etnicznych dna i obuwia.
Źródło: Jabong.comnow, że omówiliśmy Cię na temat najlepszych pomysłów na Gamba Osaka Koszulka strój Kerala dla ONAM, teraz twoja kolej, aby wybrać najlepsze.