13 Korzyści z oleju orzechowego dla skóry

jak orzechy laskowe? Cóż, podobnie jak twoja skóra. Poczuć ekstazę z orzechów laskowych, dlaczego nie pozwolić, aby skóra zagłębiła się dokładnie w tym samym szaleństwie. Tak, orzechy laskowe nie tylko dobrze smakują; Ich chłodne naftowe olej zamyka oszałamiające korzyści dla twojego ilorazu odwołania. Laskowca, która jest mniej więcej wielkości marmuru, jest wypełniona minerałami, a także witaminami, takimi jak magnez, potas, wapń, folian, cynk, żelazo, mangan, witaminy A, C, E, K, tiamina, ryboflawina, piridoksyna, piridoksyna, , a także niacyna. Kilka najważniejszych zalet korzystania z oleju z orzechów laskowych do skóry są szczegółowo opisane.
[Przeczytaj także: korzyści zdrowotne i dobrego samopoczucia orzechów laskowych]

13 najlepszych korzyści z orzechów z orzechami laskowymi
Źródło: Eatfit.cooking1. Udaremnia wpływ motywujące rozwój komórek skóry rakowej
Jedną z głównych zalet wykorzystywania orzechów laskowych do skóry jest to, że są one pakowane z przeciwutleniaczami, a także beta-sitosterolu, które zatrzymują Valencia Koszulka proces rozwoju komórek skóry rakowej. Olej wyekstrahowany z orzechów, a także dezaktywuje istniejące złośliwe komórki w układzie powłokowym, udaremniając w ten sposób możliwość rozprzestrzeniania się komórek rakowych w całym ciele. Alfa-tokoferol, wariant witaminy E, również odgrywa funkcję w udaremnianiu układu rakotwórczego, który prowadzi do proliferacji komórek rakowych.
Źródło: Rainshadowlabs.com2. dbanie o warunki skóry
Laskeczki są obfite w zdrowych flawonoidach, takich jak katechiny, a także taniny, dzięki czemu te orzechy są bardzo wydajne. Ściągająca wysoka jakość oleju z orzechów laskowych pomaga w namierzeniu oleju z porów na naskórka, umożliwiając w ten sposób kurczenie się ostatecznie lecząc trądzik, pryszcz, a także zaskórnik. Z drugiej strony właściwości przeciwbakteryjne napotykają szkodliwe bakterie kwitnące na skórze, co pomaga w leczeniu blizn, a także o śladach pozostawionych przez malejące pory.
Źródło: Vineveraskincare.wordpress.com3. Bezpieczeństwo od uszkodzenia promieni UV
Kolejnym korzyścią z orzechów laskowych dla skóry jest to, że działają one jako naturalny krem ​​przeciwsłoneczny dla skóry pomagającej w filtrowaniu internesińskich promieni UV słońca. Ze względu na tę specyficzną wysoką jakość oleju z orzechów laskowych jest on wykorzystywany jako element wielu płynów z filtrem przeciwsłonecznym, a także kremów. Olej z orzechów laskowych obfituje w witaminę E, która jest wyjątkowo skuteczna w ochronie skóry przed niekorzystnymi uderzeniami promieni UV słonecznych. Przygotuj preparat, łącząc olej orzechowy z orzechowaniem z awokado, orzech, a także nasiona sezamu, a także zastosuj dokładnie tak samo rutynowo na skórę, aby zachować zdrowie, a także lśniące.

Źródło: Salisburyvna.org [Przeczytaj także: Moringa Oil Korzyści]
4. nawilżanie skóry
Witamina E, a także zdrowe tłuszcze, które są odkryte w orzechach laskowych w dużej ilości, podobnie pomagają w utrzymaniu dobrze odżywanej skóry i nawodnienia. Zatem orzechy działają jako wyjątkowa odżywka dla skóry pomagającej trzymać się jej gładkiej, jak i miękkiej tekstury. Zastosowanie preparatu wskazanego powyżej rutynowo osiągnie długą metodę dostarczania Feyenoord Koszulka pożywienia skórze.

Źródło: Bintangberjuta.blogspot.com5. Udaremnienie i/lub opóźnianie przedwczesnego starzenia się skóry
Tylko filiżanka orzechów laskowych składa się z około 85% witaminy E. orzechy laskowe są również pełne witamin A, C, a K. Te witaminy działają indywidualnie, a także zgodnie z tym, aby zachować młodość skóry zatrzymującą tworzenie zmarszczek a także fałdy. Przedwczesny rozwój drobnych linii na brwi lub w umowie z tym jest również kontrolowany, tym samym opóźniając początek procesu starzenia się skóry. Zintegrowane uderzenia witamin A, a także C, które obfitują w przeciwutleniacze, wypędzają bezpłatne rodniki, a także toksyny ze skóry, które ostatecznie sprawdzają pojawienie się drobnych linii, a także fałdów.
[Przeczytaj także: 5 najlepszych elementów przeciwstarzeniowych odkrytych w kuchni]

Źródło: Actonskincare.com6. utrzymuje skórę młodszą i promienną
Laskeczki są pełne przeciwutleniaczy, które odgrywają kluczową funkcję w utrzymywaniu skóry w różowym zdrowiu i dobrego samopoczucia, oprócz pozwalania jej świecić. Przeciwutleniacze są wyjątkowo skuteczne w zwalczaniu bezpłatnych rodników, a także innych szkodliwych toksyn krążących we krwi. Przeciwutleniacze pozbywają się skóry bezpłatnych rodników, które mogą potencjalnie zadawać trwałe uszkodzenie skóry.
Naskórek jest również osłonięty przed śmiertelnymi promieniami UVA, a także promieniami słońca UVB. Z drugiej strony przeciwutleniacze w połączeniu z flawonoidami w orzechach poprawiają postęp nowych komórek FC Tokyo Koszulka skóry, a także pozbywają się martwych komórek. To odmładzanie, a także proces rewitalizacji prowadzi, aby skóra wydawała się znacznie młodsza i promienna.

9. nawilża, a także zmiękcza
Korzyści z orzechów laskowych dla skóry obejmują nawilżanie, a także zmiękczenie tkanek skóry. Wynika to z istnienia witaminy E, fitosteroli, a także kwasów stearynowych. Magnez, wapń, a także materiał potasowy oleju orzechowego do radzenia sobie z zmiękczeniem skórynull