Emerald Elegance

Co mam UNAM Pumas Koszulka na sobie:
Sukienka (tutaj, więcej tutaj, podobne pary przyjazne dla planu budżetowego tutaj i tutaj, więcej sukni Maxi tutaj i tutaj) // obcas (tutaj, podobny tutaj i tutaj)
Szczęśliwego Nowego Roku! Na moim pierwszym opublikowaniu w 2016 roku wybieram tę szmaragdową zieloną sukienkę, która uosabia mój styl, a także charakter elegancki, zabawny, a także wyjątkowy. Jeśli chodzi o sukienki, lubię mieszankę klasy, a także coś wyjątkowego, a także ta suknia pasuje do tego opisu. Mam nadzieję, że Twój rok 2016 zaczął się fantastycznie, a także pragnę cię wyjątkowo najlepszego. Jest coś interesującego w 2016 roku, a chociaż nie mogę być ogromny w rozdzielczościach, zawsze stawiałem krótko i długoterminowe cele. Na przykład w 2016 roku,
Planuję zdrowe US Sassuolo Koszulka odżywianie, a także ćwiczyć więcej. Mamy nadzieję, że buty tesnikalne i fantastyczne zastosowania mogą mnie bardziej zainspirować?
Planuję podróżować do Europy i Azji; Lubię podróżować, a także odkrywać różne kultury. Mam nadzieję, że pójdę do krajów, których nigdy wcześniej nie odwiedzałem.
Planuję uwzględnić Nolana w bardziej zabawnych zajęciach, takich jak gra muzyczne, więcej placówek, a także nadążanie za jego klasami pływania.
Planuję odpocząć, a także cieszyć się bardziej wysokiej jakości czasu z mężem. Zdecydowanie wymagamy przerwy, aby spędzić więcej czasu razem.
Planuję nauczyć się jeszcze jednego języka, a także języka wskazania. Nolan uczy się hiszpańskiego w szkole, więc powinno być fajnie edukacyjne.
Przede wszystkim Southampton FC Koszulka moim celem jest skupienie się na Bogu w 2016 roku, ponieważ jego miłosierdzie trwa wiecznie.

To są kilka moich celów z wyznaczonej przeze mnie listy; Jakie są Twoje cele lub rezolucje na 2016 rok?
Kupuj moją suknię.

< >

JavaScript jest obecnie wyłączony w tej przeglądarce. Reaktywuj go, aby wyświetlić tę treść.

buźiaki
Stella
Sfotografowane przez Kseniapro

Możesz też cieszyć się:

Najlepsza suknia cekinowa na Nowy Rok…

Jak wyglądać stylowo z strzemionami legginsami

Zszywki przejściowe, które teraz wymagają

Najlepsze wakacyjne wydarzenie z rodziną

Znajdź wiedzę.

Zarejestruj się pod adresem e -mail, aby uzyskać wiadomości, a także aktualizacje.

Imię

Imię

Imię

Imię

Nazwisko

Nazwisko

Nazwisko

Nazwisko

Adres e -mail

Adres e -mail

Adres e -mail

Adres e -mail

Subskrybuj

Dziękujemy za subskrypcję!