Modny utwór fitness fizyczny: dla Fashionista On the Go

od lat ludzie szukają motywacji do dołączenia do centrum fitness lub wstania wcześnie, aby jogging. Oprócz pojawienia się gadżetów do noszenia, wiele firm elektronicznych opracowało koncepcję urządzeń do śledzenia fitnessu Flamengo Koszulka – co uznało za ostateczną motywację.
Uważa się, że osobisty tropiciel aktywności, który pomaga osiągnąć cel, przeszedł szereg modernizacji. Oprócz zaawansowanych funkcji przylegających do fitnessu, te gadżety do noszenia są teraz wściekłe.

Od biznesu takich jak Nike, a także Samsung po LG, Adidas, a także polarne, wszystkie przyczyniły się tak samo, jak najlepsze możliwe funkcje sprawności fizycznej w podróży.
Czy zrozumiałeś, że pierwsze urządzenie fitness fizycznych zostało wprowadzone w 1981 roku, które były ekranami do noszenia dla sportowców? Te komputery rowerowe wielkości zegarków monitorowały prędkość, czas trwania, odległość itp.
Do 2006 r. Oferowane są bardzo rozwinięte komputery do śledzenia fitnessu fizycznego z wyjątkowo zintegrowanym szkoleniem fitness fizycznym, a także aplikacjami do planowania, a także zaczęły być oferowane jako FC Tokyo Koszulka produkty konsumenckie.

Obecnie na rynku oferuje wiele możliwości wyboru, które zbierają pasy danych biometrycznych, wszystkie ułożone w obserwowaniu nadgarstka lub opasce, takie jak urządzenie do noszenia. W ubiegłym roku rynek nie był świadkiem imponującej wysokości gadżetów sprawności fizycznej pod względem sensu statystycznego.

Uważa się jednak, że 2014 oferuje inną historię dzięki masowym trendowi w technologii noszenia. Rynek dziś promieniuje się gigantami takimi jak Sony, LG, Samsung, a także Nike wzdłuż mniej znanego biznesu, takiego jak Fitbit zamykająca lukę.
To powiedziawszy, na rynku znajduje się szereg urządzeń do śledztwa fitness, każdy zaprojektowany tak, aby pasował do prywatnych podobieństw, a także wymagań. Podczas gdy większość z tych gadżetów do noszenia jest bez wysiłku zaprojektowana tak, aby były używane bezpośrednio wokół nadgarstka, jak wyglądanie jak zegarek lub bransoletka, inne śledzące szybko przycinają się do kieszeni lub zamka, a tym samym są ostatecznym oświadczeniem, nawet w centrum fitness lub jogging. .

Chociaż każde urządzenie, oferowane przez różne firmy, reklamowane funkcje, a także funkcjonalność, większość z nich zgłasza wszystko, od ilości spalonych kalorii w biegu po liczbę razy, kiedy się budzi podczas snu. Bardziej zaawansowane funkcje obejmują śledzenie tętna, przyrost wysokości, a także odległość podróży, która jest odpowiednia wśród innych statystyk potrzebnych dla osoby sportowej.

Samsung Gear Fit
Podczas gdy śledzące fitness fizyczne, a także smartwatche są dziesięcioosobowymi, Samsung jednak obsługiwał, aby zintegrować to, co najlepsze. Marka deklaruje, że zaoferuje idealne rozwiązanie z kształtem sprzętu – opaska na nadgarstek fizycznych obnoszący stylowy styl z zaokrąglonym ekranem, oprócz monitora tętna, handelopatera, a także kilku funkcji smartwatch wrzuconych dla dużej pomiaru.

Samsung’s Gear 2, który ma bardziej stylowy styl niż jego poprzednik, ma dopracowany projekt, monitor tętna, bulbous aparat, wbudowany blaster IR, a także monitor z prędkością serca. My Reprezentacja Belgii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka Apps zawiera wstępnie załadowane, a także aplikacje zegarków zewnętrznych, które można również wyeliminować z ulubionych menu na zegarku.
Nike Fuelband
Nike oferuje najnowszą opaskę Nike+Fuel, która śledzi codzienne ćwiczenia, a także kalorie spalone podczas wykonywania tych czynności. Dla każdego czynności dioda LED w tym zespole Nike się rozjaśni, pozwalając w ten sposób zrozumieć swoje postępy.
Możesz ustawić te cele, wyświetlić szczegółowe postępy, a także odblokować osiągnięcia, aby pozostać zmotywowanym lub udostępnić je swoim sieciom społecznościowym za pośrednictwem aplikacji na iPhone’a.
Opaska składa się z czujników ruchu, które śledzą twój ruch przez cały dzień, który jest następnie zrównany z punktami „paliwa Nike”. Te punkty pozwalają ci porównać się z innymi, niezależnie od sportu, które uprawiasz.
Gadżet również liczy kroki, które podejmujesz – 10 000 każdego dnia jest postrzeganych jako świetny znak zdrowego stylu życia. Dzięki temu możesz śledzić swoją codzienną aktywność fizyczną.
LG Lifeband Touch (Android/iOS)
Wygląda na to, że nawet LG również dołączył do wyścigu szczurów. OLED, ekran dotykowy tego hi-technologicznego zespołu pozwala indywidualnej śledzić kroki, spalone kalorie, wysokość, a także wiadomości ekranowe z Androida, a także gadżety iOS z machnięciem palca.

Poza tym urządzenie do noszenia jest kompatybilne z aplikacjami stron trzecich, a także ma 3-osiowy przyspieszenie przyspieszające przyspieszenie do przodu, do tyłu, a także na bok.
Mam nadzieję że to pomoże! Pozostań w formie, pozostań modny !!