Wskazówki dotyczące kosmetyków dla nastolatków: Fakty V/S Fakty

Porada kosmetyczna pojawia się mnóstwo dla nastolatków, od matek po przyjaciół, sąsiadów, a także sieci. Niektóre mają do tego podstawę, podczas gdy inni są ogólnie pogłębionymi, a także bez żadnej logiki. Chociaż porady urody są dobre, może powodować więcej szkód niż wielkie dla skóry. Jesteś dorosłą kobietą
Oto lista faktów kosmetycznych, a także wskazówek dla nastolatków.
Nadszedł czas, aby odkryć prawdę kontra fikcję, jeśli chodzi o dobrze wyglądać.

Wskazówka 1: Prawda czy fikcja? Codzienne szczotkowanie włosów dla zdrowszych włosów:
Czy powiedziano ci (lub dostarczasz kazanie) przez nianię do babci lub Ma, że wymaga intensywnego czyszczenia włosów – co najmniej 100 uderzeń z szczotki do włosów codziennie, aby uzyskać świetnie wyglądające włosy? Prawda jest taka, że niechciane szczotkowanie włosów może zapewnić tłustą skórę głowy, która zatrzymuje pory skóry głowy utrudniając odrastanie włosów. Poza tym samym szczotkowanie może osłabić korzenie włosów, a także stymulować pęknięcie włosów. Analiza końcowa: To prosta fikcja.
Źródło: Mentalfloss.comtip #2: Prawda czy fikcja? Nadmierne siedzenie wyzwala żyły pająka:
Widziałeś kiedyś osobę o ciemnoniebieskich żyłach biegnących jak pająka w górę, a także nogi, a także stopy? Jeśli tak, to, co widziałeś, jest określane jako żylaki (zwane żyłami pająka w języku ogólnie). Jednym z typowych nieporozumień, które mają kobiety, jest to, że te paskudne żyły pochodzą z siedzenia na krześle przez ogromne godziny. Prowadzi to do złego krążenia krwi, co występuje głównie, gdy siedzisz na dłuższy czas. Właśnie tutaj jest jedna z najważniejszych wskazówek dla nastolatków – aby zapobiec zdobyciu pająków, poruszania się i rozciągania kończyn, aby upewnić się, że w twoim ciele jest świetny krążenie krwi, głównie w nogach, a także stopach. Pomoże to zwiększyć przepływ krwi. Zapobiegaj więc siedzeniu dokładnie w tym samym miejscu przez godziny pracy. Idź herbatę lub kawę, idź korytarzem biurowym, zadowolić swojego menedżera, a także kolegów.
Źródło: Uciplasticsurgery.comtip #3: Prawda czy fikcja? Przycinanie włosów sprawia, że włosy rosną szybciej:
Jest to ogólnie Reprezentacja Belgii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka jedna Reprezentacja Polski w piłce nożnej mężczyzn Koszulka z najbardziej tradycyjnych wskazówek dla nastolatków. Większość kobiet uważa, że to działa. Typowe włosy rosną tylko pół do jednego cala każdego miesiąca. Każdy rodzaj ekstremalnego wzrostu występuje tylko w lecie. Zatem przycinanie włosów nie modyfikuje się cyklu wzrostu włosów, a także sprawi, że rosną one szybciej. Raczej przycinanie włosów oznacza, że będziesz mieć krótsze włosy!

Źródło: Hydrohotel.com Tip #4: Prawda czy fikcja? Pasta do zębów to leczenie domowe na trądzik:
Jeśli jesteś jak każdy rodzaj nastolatków, a także na wojnie z Zits na twarzy, wówczas twoi życzliwości mogli doradzić, aby użyć pasty do zębów jako leczenia wyprysków. Jest to jedna z najbardziej fikcyjnych wskazówek dla nastolatków, która może jeszcze bardziej pogorszyć trądzik. Rzeczywistość jest taka – pasta do zębów nie pomaga ci wygnać pryszczy. Związki chemiczne w pasty do zębów mogą pogorszyć trądzik w prawdzie, a czasem pozostawiać blizny. Zapobiegaj więc wykorzystaniu pasty do zębów jako hakowania kosmetycznego, a także poproś dermatologa o przepisanie dla ciebie kremu przeciwdziałającego.
Wskazówka #5: Prawda czy fikcja? Doskonała opalenizna jest równa doskonałym zdrowiu:
Ogólnie rzecz biorąc, nastolatki mogą pielęgnować przekonanie, że spędzenie opalenizny przez kilka lat sprawia, że wygląd i wydaje się zdrowy. To tak zwane uzasadnienie próbuje cię oszukać, że zaakceptowanie, że niewielkie opalanie jest dla ciebie świetne. Prawda gryza. Istnieje wiele badań, które dowodzą bez pytania, że pomysł, aby opalania się w poszukiwaniu dodatkowego zdrowego jest fałszywe, a także mit. Skoncentrowana ekspozycja słoneczna często prowadzi do powiększonych porów, a nawet raka skóry, które mogą okazać się śmiertelne.

Zamiast zapewniać pokusy, nałóż kremy bezpieczeństwa słońca przed wyjściem na zewnątrz. Jeśli myślisz, zamierzasz spędzić przedłużony czas na słońcu, a następnie skorzystaj z kremu przeciwsłonecznego z minimalnym wynikiem SPF 30.
Nigdy nie pamiętaj, aby nosić kapelusz podczas uczestnictwa w aktywności zewnętrznej w ciągu dnia. Zapobiegnie to oparzeniom mówiącym na skórze głowy. Noś pełne rękawy, aby chronić wrażliwe części ciała, takie jak ramiona przed opalaniem.

[SC: MediaD]
Wskazówka #6: Prawda czy fikcja? Im wyższy SPF twojego kremu przeciwsłonecznego, tym lepiej:
Istnieje powód, aby nie kupić kremu przeciwsłonecznego z współczynnikiem bezpieczeństwa Sun (SPF) wyższym niż 50. Uważa, że chociaż SPF działa, przyjmując lub odzwierciedlając promienie słoneczne na skórze, nie zapewnia doskonałej oferty Schalke 04 Koszulka bezpieczeństwa Przy wyższym poziomie ekspozycji na słońce.